Vasi da giardino

Vasi da giardino , vasi e cesti di calcestruzzo sono le decorazioni per il giardino , il paesaggio sulle terrazze e balconi .
In vasi , vasi e cesti possono essere posizionati varie composizioni di fiori , piante che hanno buoni infermieri. Ampia selezione di calcestruzzo giardino vasi da fiori offre molte possibilità , abbiamo vari modelli e dimensioni di pentole , forma interessante di una ciotola rotonda sulle figure di bambini . Vegetazione disposizione nella vostra casa e il giardino dipende dalla scelta di vasi da fiori .

Vi invitiamo a negozio per it.DoDeko.pl

Mostra come Griglia Lista

Articoli 1-12 di 229

Imposta la direzione decrescente
 1. SKU: 2185 Vaso - vaso di fiori - anfora di cemento
  72,02 €

  Una bellissima anfora in cemento - un vaso e un vaso da giardino in uno - come elemento decorativo del giardino e del cancello d'ingresso.

  Scopri di più
 2. SKU: 2205 Figurka chłopca + doniczka
  27,78 €

  Chłopiec w kapeluszu w połączeniu z doniczką na kwiaty - piękna figura ogrodowa z białego betonu, jest lekko patynowana szarą farbą.

  Scopri di più
 3. SKU: 2212 Dziewczyna z koszami 68 cm - donica
  50,01 €

  Rzeźba kobiety z koszykiem kwiatów i koszem - doniczką na kwiaty jest wykonana z białego betonu i patynowana szarą farbą. Figura dekoracyjna jest mrozoodporna.

  Scopri di più
 4. SKU: 2213 Doniczka ogrodowa z figurką dziewczynki
  26,24 €

  Doniczka i figurka dziewczynki w jednym - połączenie ozdoby i użytecznosci. Figura kwiatowa wykonana jest z wysokiej klasy białego betonu. Donica betonowa jest mrozoodporna.

  Scopri di più
 5. SKU: 2217 Donica betonowa ø 55 cm
  67,91 €

  Donica betonowa w klasycznym wydaniu wykonana jest z wysokiej klasy betonu, jest mrozoodporną donicą i posiada odływ na wodę.

  Scopri di più
 6. SKU: 2218 Wazon z różami w stylu rokoko
  64,82 €

  Betonowy wazon z różami wykonany metodą ręczną, odporny na mróz, słońce, z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Donica ogrodowa rokoko posiada odpływ na wodę.

  Scopri di più
 7. SKU: 2219 Doniczka z kociakami
  35,50 €

  Doniczka betonowa z kociakami - słodka ozdoba na każde podwórko i ogród. Donica ogrodowa wykonana jest z mrozoodpornego betonu i posiada otwór na wodę.

  Scopri di più
 8. SKU: 2220 Donica beczka duża
  40,13 €

  Donica betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 wielkości donic.

  Scopri di più
 9. SKU: 2221 Donica beczka średnia
  33,95 €

  Średnia doniczka betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Scopri di più
 10. SKU: 2222 Donica beczka mała
  27,78 €

  Mała doniczka betonowa do ogrodu - beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Donica betonowa  wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Scopri di più
 11. SKU: 2225 Kwadratowa nowoczesna donica
  A partire da 62,78 €

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

  Dobrze prezentuje się nie tylko na tarasach czy balkonach, ale także w biurach. Za pomocą tej minimalistycznej donicy możemy w ciekawy sposób podzielić wnętrze.

   

   

  Scopri di più
 12. SKU: 2226 Prostokątna nowoczesna donica
  A partire da 71,82 €

  Doniczka o uniwersalnym kształcie - nada się do każdego pomieszczenia lub ogrodu i pięknie wyeksponuje rośliny.

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

   

  Scopri di più
Pagina
per pagina
Contact Us